The finest properties delivered daily!

Disa këshilla për ngjyrat e secilës dhomë të shtëpisë

Me nderrimin e stineve na lind deshira per ndryshime ne jeten tone. Ndryshime qe kane te bejne me pamjen, profesionin ose shtepine. Por meqe nuk e kemi luksin qe te nderrojme shtepine sa here nderrohen stinet, po ju sygjerojme disa ndryshime qe mund ti beni strehës suaj per tu dukur gjithmone e re dhe mbi te gjitha te jete produktive per ju.  Ngjyrat Aplikimi i ngjyrave të ndryshme në mure sjell...

Pasurite e paluajtshme, si investim!

Covid -19 ishte nje shenjues i rendesishem ne jeten e secilit prej nesh per shkak se per here te pare ne jete, pothuajse e gjithe bota humbi lirine e saj, sigurine per vazhdimesi, prej nje armiku te padukshem. E vetmja gje qe na kerkohej ne ate periudhe por edhe ne vazhdim, ishte te qendronim sa me shume ne shtepi, per te mbrojtur veten dhe te afermit. Puna, blerjet, cdo gje behej nga shtepia dhe ne u...

Si te mbrohemi nga nje investim i gabuar në pasuritë e paluajtshme​​

Tashmë nuk është sekret që në të kaluarën njerëzit janë mashtruar nga shitësit e rremë të pasurive të paluajtshme. Nëse jeni duke kërkuar dëshpërimisht për një vend të ri për të jetuar apo investim, duhet të mbani sytë katër dhe të mbroheni nga vendimi i një gabimi të rëndë. Mbrojtja me e mire eshte hetimi i plote i prones nga bleresit Një nga llojet më themelore të...

Compare listings

Compare